Kurumsal Bilgiler

An İnşaat

      Şirketimizin temeli 1977 yıllarına dayanıp 33 yıllık deneyimi İle İnşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. 

      Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

      Hizmet verdiği konularda çizgisinden ayrılmayan AN İNŞAAT.Ticaret Sanayi Ltd. Şti. Uzman kadrosu ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktadır. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

    Firmamız kuruluşundan bu güne mühendislik ve müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir. Resmi sektör müteahhitliği ve özel proje ile yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.

    Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

    Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar arasında; Mersin ve Sivas şehirlerinde super lüx daireler,yazlıklar,dershaneler,toplu konutlar, iş merkezleri yer almaktadır. Bütün projelerin yönetim ve denetiminde, mühendislik gruplarıyla (inş.mimarlığı,inş. müh., makine müh., elektrik müh. peyzaj mimarlığı...) birlikte disiplinli çalışılarak üretim ve imalat yapılır.

    Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

    Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan AN İNŞAAT Tic. San.Ltd.Şti., hızla büyüyerek özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer alacaktır.


ŞİRKET PROFİLİ:

Kurucu : Nazım KUZU ( İnş. Müteahhiti )
Genel Müdür : Bünyamin KUZU ( İnşaat Mühendisi )
Halkla İlişkiler : Ahmet KUZU ( İşletmeci )
Finans : İbrahim KUZU ( İşletmeci )​

Bizi Tanıyın

Beş yıldızlı hizmeti hazırlamak için kimlerle çalışıyoruz ?

İnşaat halindeyken satın aldığım evimde en ince ayrıntısına kadar tamamlanmış halde teslim edildi.

Hakan Beştepe

Bilgi İşlem Operatörü

Evimizi isteğimize göre dekore edip teslim ettiğiniz için teşekkür ederim.

Ayşe Deliktaş

Ev Hanımı

Parayı veren düdüğü çalar zihniyeti ile değil de ev alma komşu al zihniyetiyle bizi ev sahibi yaptığınız için teşekkür ederim.

Oğuz Mutlu

İnşaat Mühendisi


Bu sayfa 4116 defa görüntülendi.

Copyright © 2013-2022
An İnşaat Tüm hakları saklıdır.
Sivas Tasarım

Top